kolekcie telefónov

ROZUMNÝ A SEBAISTÝ

XOR je oveľa viac ako len telefón. Vlastniť jeden znamená urobiť odvážne vyhlásenie o sebe ako jednotlivcovi. Hovorí ostatným, že ste múdri vo svojich rozhodnutiach; že ste inteligentný, sebavedomý a nenápadný. Ste jednotlivec, ktorý si cení životný štýl diskrétnosti, súkromia, luxusu, pohody a dizajnu.

Kremika
Safírový krištáľ
Titán
Kľúč
Safírový krištáľ
Keramika
Koža
Titán

CHRÁNENÉ HESLOM

Nástroj, ktorý chráni mňa, moju rodinu a moju firmu. Používatelia, ktorí si vopred zaregistrovali telefónne číslo partnera alebo priateľa, môžu odomknúť alebo vymazať údaje vo svojom telefóne XOR prostredníctvom SMS. To vás chráni a poskytuje vám úplnú kontrolu nad vašimi kľúčovými údajmi na diaľku v prípade, že sa rozídete so svojím telefónom.

zmysel pre detail

Hypoalergénna kovová zliatina: Telefón je obalený titánom, ktorý je rovnako pevný ako oceľ, ale váži iba polovicu. Kovaný v prudkých teplotách, ale skonštruovaný presne, je široko používaný v leteckom priemysle.

Obrazovka Sapphire Crystal: Leštená k dokonalosti, môže ju rezať iba nástroj s diamantovým hrotom, čo má za následok prakticky obrazovku odolnú proti škrabancom.

Keramika: XOR je známa svojou neuveriteľnou pevnosťou a vybrúsenou eleganciou a používa špičkovú keramiku podobnú tej, ktorá sa používa v pri výrobe vesmírnych lodí. Je známy svojou neuveriteľnou odolnosťou proti poškrabaniu a jedinečnými tepelnými vlastnosťami.

Koža: Vláčna, dokonale hladká koža bez kazu obaľuje zadnú časť každého telefónu. Každý kus vysoko kvalitnej kože je dôrazne kontrolovaný, aby bolo zaistené, že zrno je konzistentné a má prvotriednu kvalitu.

Slúchadlo XOR TITANIUM je dodávané s technológiou aktívneho potláčania hluku a odstránenia šumu v pozadí. Zaznamenané zvuky sú odfiltrované, zatiaľ čo hlasitosť hovoru je automaticky upravená podľa úrovne okolitého hluku, čo vytvára lepšiu kvalitu pre užívateľov.

Potrebujete viac informácií?