Servis telefónov

Zavolajte nám

0911 022 803
Po - Ne: 8:00 - 17:00

Napíšte nám

info@xorinc.eu
Nonstop

Sledujte nás

Pozrite si náš Instagram
kliknite sem

K dispozícii pre naších zákazníkov z celého sveta zabezpečujeme záručný a pozáručný servis ako autorizovaný predajca. V prípade poruchy vášho mobilného telefónu XOR alebo akýchkoľvek technických otázok nás kontaktujte na info@xorinc.eu. Radi vám pomôžeme.

TITÁN

Telefóny XOR sú odolné a ľahké. Môžu ich však poškriabať aj tvrdé materiály alebo predmety. Odporúčame vyhnúť sa kontaktu s inými tvrdými materiálmi, ako sú: diamantové šperky, pilníky na nechty, abrazíva a minerálne kryštály. Nehádžte, nešúchajte ani neudierajte svoj XOR o silno
povrchy.

EXOTICKÉ MATERIÁLY

Ak je váš telefón XOR vyrobený na zákazku z niektorých z našich exotických koží, odporúčame nasledovné: Občas utrite exotickú kožu v smere šupín mäkkou mierne navlhčenou handričkou. Ak váš XOR je od vody, čo najskôr ho osušte mäkkou handričkou. Je potrebné sa vyhnúť priamemu silnému svetlu, teplu a vlhkosti, ako aj kontaktu s čímkoľvek, čo môže zafarbiť alebo poškriabať povrch kože. 

PRECÍZNOSŤ

Každý kus vysokokvalitnej kože je starostlivo kontrolovaný, aby sa zaistilo, že povrch materiálov je prémiovej kvality. Každá koža sa môže poškodiť a treba s ňou zaobchádzať opatrne. Odporúčame nasledovné: Nevystavujte XOR vode a vysokej vlhkosti. Nehádžte, nešúchajte ani neudierajte svoj XOR o tvrdé povrchy. Zabráňte kontaktu s mastnými látkami, make-upom a rozpúšťadlami.